Üniversitemiz Marmara Ereğlisi Meslek Yüksekokulu'na yeni kayıt yaptıran öğrencilerin uyum sağlamalarını kolaylaştırmak ve üniversitenin yapısı, olanakları hakkında bilgi sahibi olmaları amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Program açılışında konuşma yapan Marmara Ereğlisi Meslek Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. M. Ömer Azabağaoğlu öğrencilere Üniversitenin yapısı ve Yüksekokuldaki bölümlerin olanaklarından bahsetti.
Daha sonra Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Sami Avcu öğrencilere eğitim süresi, sınavlar, kayıt yenileme ve kayıt dondurma, Öğretim Görevlisi Hakan Uruç etkinlikler, sosyal ve kültürel faaliyetler ve topluluklar, Öğretim Görevlisi Hicran Ilgın Erasmus Programı ve Öğretim Görevlisi Bige Küçükefe Farabi Programı hakkında bilgi verdi.
Programa öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...