Marmara Ereğlisi Meslek Yüksekokulu 2010-2011 Akademik Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, 24 Haziran Cuma günü Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.
Törene Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof.Dr. M. İhsan Soysal, Marmara Ereğlisi Kaymakamı İrfan Demiröz, Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Marmara Meslek Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. M. Ömer Azabağaoğlu, öğretim elemanları, çok sayıda davetli, mezun olan öğrencilerin aileleri ve öğrenciler katıldı.
Mezuniyet töreninde Yüksekokul 1.’si Büşra Demirelli, Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. M. Ömer Azabağaoğlu, Kaymakam İrfan Demiröz ve Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof.Dr. M. İhsan Soysal konuşma yaptılar. Dereceye giren öğrencilere belgelerinin verilmesinin ardından meslek yemininin okuyan mezunlar büyük bir coşkuyla keplerini havaya fırlattılar; aileler de bu anlamlı ve gururlu günün heyecanını onlarla birlikte yaşadılar.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...