1–7 Nisan Kanser Haftası münasebetiyle Malkara Toplum Sağlığı Merkezi tarafından Üniversitemiz Malkara Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda “Kanser” konulu konferans düzenlendi.
Malkara Toplum Sağlığı Merkezi çalışanları Ebe Fatma Kılıçaslan ve Ebe Nurten Kaynak Göztepe tarafından verilen eğitime, yüksekokul öğretim görevlileri ile öğrenciler büyük ilgi gösterdi.
Konferansta kanserin tanımı, kanserin en çok görüldüğü organlar ve kanserden korunma yolları hakkında bilgi verildi. Kanser ne kadar erken teşhis edilirse o kadar tedavisinin başarılı olduğu aktarılan konferansta, kanser tedavisinde kullanılan yöntemler katılımcılara aktarıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...