Tekirdağ İŞKUR Müdürü Yaşar ESEN, Malkara OSB Yönetim Kurulu Başkanı Barış TANRIVERDİ ve kurul üyeleri, Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundular.
Malkara OSB, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde hizmet veren Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Merkezine, ozon tedavisinde kullanılan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, uygulanılan bölgedeki kan dolaşımını iyileştirmeye ve hücre fonksiyonlarını düzenlemeye yardımcı olan ozon tedavi cihazı bağışladı.
Ayrıca ziyarette Üniversite-OSB iş birliği görüşüldü.
Sonrasında Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu önemli bağış için kendilerine teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...