Üniversitemiz Malkara Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Öğretim Görevlileri tarafından organize edilen, Ekonomistler Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Oğuz Demir ile Genel Koordinatör Fırat Polat’ın konuşmacı olarak katıldığı “Küresel Kriz Sonrası Türkiye ve Dünya” konulu konferans, 20 Mart 2013 Çarşamba günü saat 14.00’te Malkara Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Konferansa Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Nermin Tuna, Malkara İlçe Müftüsü Ali Gülbağcı, Malkara Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Çelik, Malkara Halk Eğitim Müdürü Turan Ayhan, Malkara Kız Meslek Lisesi Müdürü İbrahim Çakal, Halkbank Malkara Şube Müdürü Rukiye Ararat ve Kaanlar Gıda A.Ş.’den Ekrem Kaan, öğretim görevlileri ve öğrencilerimiz katıldı.
“Küresel Kriz Sonrası Türkiye ve Dünya” konulu konferansı veren Dr. Oğuz Demir ile Fırat Polat, dünya üzerinde yaşanan küresel ekonomik krizin çıkış noktaları, krizin bugün Türkiye ve dünya üzerinde ne gibi etkiler bıraktığı ve bununla beraber Avrupa’da görülmeye başlayan borçlu ülkeler sendromundan bahsettiler. Ayrıca, Ülkemizin ekonomik yapısının güncel durumu hakkında bilgiler de veren konuşmacılar, karşılıklı soru-cevap şeklinde konuşmalarını tamamladılar.
Günün anısına Malkara Meslek Yüksekokulumuz tarafından hazırlanan plaketler, Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Nermin Tuna ile Malkara Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Çelik tarafından konuşmacılara takdim edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...