Üniversitemiz Malkara Meslek Yüksekokulu programlarını tercih ederek aramıza yeni katılan öğrencilerimize üniversiteye uyum sürecini hızlandırmak, bölümlerini tanıtmak, sosyal ve kültürel olanaklar hakkında bilgi vermek ve üniversitemiz ruhunu kazandırmak amacıyla oryantasyon eğitimi düzenlendi.
Yüksekokul Konferans Salonu’nda düzenlenen programda konuşma yapan Malkara Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Metin Dağ, öğrencilerin öğrenim görecekleri programların özellikleri ve yüksekokul hakkında öğrencileri bilgilendirdi.
Üniversitemize yeni katılan öğrencilere başarı dileklerinde bulunulan oryantasyon programı öğrencilerin karşılıklı görüş alışverişi ile son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...