Üniversitemiz Malkara Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu'nda Kızılay Çorlu Kan Merkezi'nden Esen Düzer tarafından öğrencilere yönelik olarak Kan Bağışı Eğitimi verildi.
Eğitimde öğrencilere; ülkemizdeki yıllık kan ihtiyacı ve karşılanma istatistikleri, kan bağışının önemi, kan bağışlama hususunda kişinin gönüllülük esasına dayalı hareket etmesi gibi konularda slaytlar eşliğinde bir sunum gerçekleştirildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...