Üniversitemiz Malkara Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Doç. Dr. Kadir ERTÜRK, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Doç. Dr. Kadir ERTÜRK, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyduğunu belirterek, Üniversitemizin çalışmaları ile yöreye ve bölgeye katkı sağladığını ifade etti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “NKÜ ailesi olarak hep birlikte ülkeye ve bölgeye fayda sağlayacak çalışmalar üreteceğimize inanıyorum” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...