Üniversitemiz Malkara Meslek Yüksekokuluna yeni kayıt yaptıran öğrencilerimize yönelik 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Oryantasyon Programı 16 Ekim 2023 tarihinde saat 13:30’da Meslek Yüksekokulumuz Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Oryantasyon eğitiminde Üniversitenin işleyişi, akademik ve idari birimlerin, öğrenci işlerinin tanıtımı, akademik birimler dışında faaliyet gösteren birimlerin, öğrencilerimizin faydalanabilecekleri alanların (SKS, Kariyer Merkezi, Dış İlişkiler Merkezi, Kütüphane vb.) tanıtımı, sosyal ve kültürel imkânlar, akademik sınıf danışmanlığı görev ve sorumlulukları, öğrencilerimiz ile ilgili eğitim-öğretim vb. mevzuatlar (yönetmelik, yönerge, kayıt dondurma, üstten ders alma, sınav itirazı, devamsızlık, dönem içi etkinlik türleri, ders muafiyeti, intibak işlemleri, sağlık raporu alma, sınav uygulama esasları vb), ÇAP, yandal, 3+1 işletmede eğitim modeli, diploma programı amaçları, ders müfredatı vb., öğrenci topluluklarına nasıl kayıt olunacağı, sosyal sorumluluk çalışmaları, burslar, NKUZEM sistemi, öğrenci temsilciliği sistemi tanıtımı, öğrenci memnuniyet anketlerine katılım, iletişim yöntemleri birim internet sayfaları, duyurular hususlarında öğrencilerimize Meslek Yüksekokulu Yönetimi ve program danışmanları tarafından bilgiler verildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...