Maarif Vakfı Romanya Koordinatörü Alparslan ATEŞ ve beraberindeki misafiri, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Koordinatör Alparslan ATEŞ, Romanya’dan gelen uluslararası öğrencilerin yükseköğrenimlerini Üniversitemizde gerçekleştirmekten duydukları memnuniyeti iletti ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bir Balkan Üniversitesi olarak Romanyalı öğrenciler açısından evlerindeymiş kadar erişilebilir ve ulaşılabilir bir yükseköğretim kurumu olduğunu söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Prof. Dr. ŞAHİN, nazik ziyaretleri için Koordinatör Alparslan ATEŞ’e teşekkür etti ve Tekirdağ Namık kemal Üniversitesinin Türkiye’deki Balkan Kontenjanlı 3 üniversiteden biri olduğunu vurguladı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...