Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin ÜRETÜRK ve beraberindeki İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Meral YÜCEL, Berk BOAÇHAN, Mehmet AYBOĞA, Tülay BAYINDIR, Fatma ÖNGEL ve Şerefnur ÖZTÜRK; Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Hüseyin ÜRETÜRK, Rektör Prof. Dr. ŞAHİN’e Üniversitemizin acı kaybı dolayısıyla başsağlığı dileklerinde bulunurken; yeniden Rektörlüğe atanması dolayısıyla da tebriklerini iletti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, ülkemizin geleceğinin bugünün gençlerine emanet olduğunu, bu emanete sahip çıkacak gençler yetiştirmeyi arzu ettiklerini ifade etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...