“MEYOK-BEYAZ KOLTUK KAMPÜS BULUŞMALARI” kapsamında, 27.04.2022 tarihinde Çarşamba günü saat 14:00 ile 16:00 saatleri arasında Rektörlük Konferans salonunda; Moderatörlüğünü Rektör Yardımcısı ve MEYOK Koordinatörü Prof. Dr. Bülent EKER'in yapacağı ve Konuşmacı olarak Power Otomasyon A.Ş. CEO’su Tuncay BİLGÜ’nün katılımlarıyla “GİRİŞİMCİLİKTE BAŞARI ÖYKÜSÜ” başlıklı söyleşi gerçekleştirilecektir.
Etkinlik, TNKÜ Youtube kanalından canlı yayınlanacaktır.
Yayın linki: https://youtu.be/uYlxcjTL_T8
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...