Çorlu Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencileri ve Hollanda Almende İsala Lisesi öğrencileri Üniversitemize ziyaret gerçekleştirdi.
Öğrencilerin branşları doğrultusunda Ziraat Fakültesi, Tıp Fakültesi, ziyaret edilerek bölümler ve programlar hakkında bilgi verildi. Ziraat Fakültesi Gıda Mühendisliği Laboratuarlarında yapılan çalışmalar hakkında fikir edinen öğrenciler daha sonra Tıp Fakültesi Anatomi Laboratuarlarını gezerek burada alınan dersler ve tıp öğrenimi ile ilgili bilgi sahibi oldular. Kütüphane ve Spor Komplesini gezen öğrenciler Üniversitemizin olanaklarını yerinde görme fırsatı buldular.
Basın ve Halkla İlişkiler Birimi organizasyonu çerçevesinde gezdirilen öğrencilere birimlerin tanıtım sorumluları tarafından bölümler hakkında ayrıntılı bilgi verildi. Öğrencilerin üniversite ile ilgili sorularının da yanıtlandığı programda öğrenciler kampüsteki yaşama şahit olma olanağına eriştiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...