Türk Kızılayı Tekirdağ Şube Başkanı Hamiyet ÇİZEN, Çorlu Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. Emre BAĞCI, Kızılay Tekirdağ Şubesi Genel Hizmet Yöneticisi Selen GÜR ve Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Gökhan ÇALIŞKAN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, Trakya Kariyer Fuarı kapsamında Üniversitemizde organize edilmesi planlanan kan bağışı kampanyası hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. ŞAHİN, farkındalık oluşturmak açısından kan bağışı kampanyalarının çok önemli olduğuna vurgu yaparak, nazik ziyaretleri için Hamiyet ÇİZEN’e ve konuklara teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...