2022 Kırkpınar Başpehlivanı Mustafa TAŞ ve 2022 Dünya Kadınlar Boks Şampiyonu Milli Boksör Buse NAZ ÇAKIROĞLU, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Yardımcı Prof. Dr. Murat TAŞAN, Tekirdağ NKÜ Spor Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Doç. Dr. Umut CANLI ve Trakya Üniversitesi’nden Güreş Koordinatörü Yavuz SÖNMEZ de yer aldı.
Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Başpehlivan Mustafa TAŞ ve Şampiyon Boksör Buse NAZ ÇAKIROĞLU’nu tebrik ederek, “Siz değerli sporcularımızın başarıları göğsümüzü kabartmakta ve bizleri gururlandırmaktadır. Başarılarınızın devamını dilerim” şeklinde konuştu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...