Trakya Üniversiteler Birliği Dönem Başkanı Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Bülent ŞENGÖRÜR Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüşmenin yaşandığı ziyarette TÜB Dönem Başkanı Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Bülent ŞENGÖRÜR, “ Trakya Üniversiteler Birliği’nin yapmış olduğu çalışmalar birçok üniversiteye örnek olmakta ve yol göstermektedir. TÜB’de yer alan paydaşlarımız ile eğitim alanında ve sosyal, kültürel çalışmalarda fark yaratmaya devam etmekteyiz. Bu bağlamda Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’e ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.
Rektörümüz Prof.Dr. Mümin ŞAHİN ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Trakya Bölgesi tarım, sanayi, ticaret merkezi aynı zamanda tarihsel dokusuyla kültürel zenginliği ile ön planda olan bölgelerimizdendir. Trakya Üniversiteler Birliği olarak bulunduğumuz bölgenin zenginliğini daha da arttırarak öğrencilerimize, halkımıza ve ülkemize daha faydalı işler yapmak için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz” sözlerini kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...