Kırklareli Milletvekili Şenol Gürşan ve beraberindeki heyetle birlikte Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i, 7 Şubat Perşembe günü makamında ziyaret etti.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Gürşan’a Üniversitemiz Rektörlük Binası, Spor Kompleksi ile Merkezi Derslikler Binasında bulunan laboratuarları yerinde gezdirerek yapılan çalışmalar ve ileriye yönelik projeler hakkında bilgi verdi.
Gürşan da Prof. Dr. Osman Şimşek’i Üniversitemizin hızlı gelişimi ve gelmiş olduğu konuma dikkat çekerek Tekirdağ’a ve öğrencilerimize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı kutladı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...