Kültür elçileri adı altında Avrupa Birliği projesi olan “Toplumun dezavantajlı bireylerinden hareketle” ( Moving Margins Of The society ) projesi kapsamında Tekirdağ Milli Eğitim Müdürlüğü,Tekirdağ Kalkınma Ajansı ve Çiftlikönü Romanlar Derneği’nden temsilciler Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Osman Şimsek’i ziyaret etti.
Milli Eğitim Bakanlığı’nın ortak olduğu projenin amacı, yurt dışındaki ülkelerde göçmenlere kamu hizmetlerini tanıtırken mentor kültür elçileri yetiştirerek onlara rehberlik yapmak ve kamudaki liderlerle buluşup projeyi anlatmak.
Rektör Prof.Dr. Osman Şimsek’e bu hizmetin Tekirdağ’da romanlara anlatıldığını söyleyerek romanların sorunlarından bahsettiler.
Ziyaret karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...