Uluslararası Bahar Şenliği kapsamında Üniversitemize gelen Kosava Türk Kültür ve Dayanışma Derneği yetkilileri Rektörümüzü ziyaret etti.
Rektörümüzü ziyarete Kosova Türk Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Erdoğan Muhammed, Dernek Folklor Yöneticisi Gülten Kamberi, Dernek Yönetim Üyesi Arif Kadriu ve Üniversitemiz Halk Oyunları Antrenörü Şafak Alpertonga katıldı.
Kosava Türk Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Erdoğan Muhammed, Üniversitemizin misafirperverliği ve katkılarından dolayı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ve Üniversitemiz Halk Oyunları Antrenörü Şafak Alpertonga’ya Kosava’yı simgeleyen hediyeler verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...