Üniversite Sporları Federasyonu 2019 - 2020 Korumalı Futbol Ligi kapsamında; Üniversitemiz korumalı futbol takımı ile Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi korumalı futbol takımı 23.02.2020 Pazar günü Saat 14:00'da Üniversitemiz stadyumunda maçlarını oynayacaklardır. Tüm personelimiz ve öğrencilerimiz davetlidir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...