Koleksiyon Mobilya Fabrika Müdürü Bülent ALBAYRAK ve Satış Müdürü Çağlar AKALIN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Bülent ALBAYRAK ve Çağlar AKALIN, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e hayırlı olsun temennisinde bulunarak, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin şehre ve bölgeye gerçekleştirdiği katkıyı takdir ettiklerini ifade ettiler.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Tekirdağ’ın herkes gibi Üniversitemizin de ortak değeri olduğunu vurguladı ve “Tekirdağ’da üretilen her mal ve hizmet, yine Tekirdağ’a katkıda bulunmalı. Biz eğitim hizmeti üretirken bu anlayışla şehre ve bölgeye nasıl katkıda bulunuruz diye düşünerek hareket ediyoruz” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...