Üniversitemiz Türk Müziği Devlet Konservatuarı, düzenlediği “Klasik Türk Müziği Ud Resitali ile Akademisyen, ud sanatçısı ve besteci Prof. Dr. Mustafa Hilmi Bulut’u sanatseverlerle buluşturdu.
Üniversitemiz Rektörlük Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konsere Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aslı B. Korkut, Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Arda Göksu, personel, öğrenciler ile Tekirdağlı sanatseverler katıldı.
Besteci Prof. Dr. Mustafa Hilmi Bulut’un verdiği ud resitali izleyenleri mest ederken, Türk Müziğinin unutulmaz eserlerini seslendiren Bulut, izleyicilerden büyük alkış topladı.
Konser Yrd. Doç. Dr. Arda Göksu’nun günün anısına Prof. Dr. Mustafa Hilmi Bulut’a çiçek takdimiyle son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...