Üniversitemiz Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen konuşmacı olarak Kişisel Gelişim Uzmanı Oğuz Saygın’ın katıldığı seminer, Rektörlük Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Kişisel Gelişim ve NLP Uzmanı Oğuz Saygın, öğrencilerimize yönelik “Hedef belirleme ve sonuç alma, yaşamımızda farkındalık, yönlendirme, dikkat, konsantrasyon, motivasyon ve NLP” gibi konularda eğitimler verdi.
Öğrencilerimizin aktif katılımlarıyla ile son derece zevkli ve bilgilendirici olan seminer büyük ilgi gördü.
Günün anısına Yüksekokul Müdürü Doç Dr. İsmail Yılmaz, seminer sonunda Oğuz Saygın'a plaket takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...