Üniversitemiz Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi danışmanları “Çok Paydaşlı Ortaklık Modeli ile Kariyer Hizmetleri Verilmesine Yönelik Destek Projesi” kapsamında başlatılmış olan firma ziyaretlerine devam ediyor.
Bu bağlamda Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Vastaş Valf Armatür Sanayi ve Ticaret A.Ş, Yünsa Yünlü Sanayi ve Ticaret A.Ş., Çetin Sosyal Hizmetler, Taşımacılık, Tekstil, Metal, Cam, Elektrik, Plastik, Gıda ve Muhtelif Gereçler Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Dinarsu İmalat ve Ticaret A.Ş., Elba Bant Sanayi ve Ticaret A.Ş., Başoğlu Kablo ve Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş., Beşer Toprak Sanayi ve Ticaret A.Ş., Schott Orim Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile ziyaretler yapıldı.
Trakya Kalkınma Ajansı ile işbirliğinde gerçekleştirilmekte olan firma ziyaretleri kapsamında öğrencilerimizin staj ve iş olanakları, iş dünyasıyla öğrencilerimizi ortak bir paydada buluşturabilme konuları üzerinde durulurken ayrıca, bu ziyaretlerde Üniversitemiz Kariyet Uygulama ve Araştırma Merkezi tanıtılırken işverenlerle öğrenci ve mezunlarımızı digital bir platformda buluşturan “trakyakariyer.org” web sitesi hakkında bilgi verilmekle birlikte firmaların siteye üyelikleri yapılmaktadır.
Öğrenci ve mezunlarımızın mesleki deneyim kazanmaları, iş hayatı ve sektör hakkında bilgi sahibi olmaları gayesiyle belli aralıklarla ileride düzenlenmesi düşünülen üretim saha ziyaretleri için altyapı oluşturulmaktadır. İleriye dönük olarak firma ziyaretlerine devam edilecektir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...