2017-2018 güz dönemine ilişkin Üniversitemiz Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından akademik birimlere yönelik olarak sürdürülen “Kariyer Eğitimleri Programı” tamamlandı.
Program kapsamında Merkez Kampüs ve ilçelerdeki akademik birimlerde Kariyer Merkezi tanıtım sunumları yapılmış, CV Yazma, Mülakat Teknikleri, İletişim ve İş Arama Becerileri konularında öğrencilerimize yönelik eğitimler ile bireysel ve grup danışmanlıkları gerçekleştirilmiştir. Bunun yanı sıra, Merkez Kampüs içerisinde Sosyal Yaşam Merkezindeki Kariyer Merkezi Çok Amaçlı Eğitim Salonunda bu eğitimler haftanın belirli günlerinde 15’şer kişilik öğrenci gruplarına bir program dâhilinde ayrıca düzenlenmiştir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...