Türkiye Karate Federasyonu tarafından düzenlenen “Uluslararası Çanakkale Open Karate Turnuvası”nda Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi öğrencisi Sidra Buket DESTEGÜL şampiyon oldu.
6-9 Temmuz 2023 tarihleri arasında Çanakkale’de gerçekleşen ve 58 ilden 1200 sporcunun katıldığı Uluslararası Çanakkale Open Karate Turnuvasında, Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi Sidra Buket DESTEGÜL, U21 68 kg’da şampiyonluk elde etti.
Öğrencimizi, müsabakada elde ettiği şampiyonluk dolayısıyla kutluyor; başarılarının devamını diliyoruz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...