Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Kaymakam Mehmet Ali Gürbüz, Üniversitemizde gerçekleştirilen çalışmaları takip ettiğini belirterek, Tekirdağ’a katkılarından dolayı Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek’e teşekkür etti.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Üniversitemizin geldiği noktada Tekirdağ’ın konumunun büyük etkisi olduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, “Kurulduğu ilk günden bu yana en büyük gücünü seçkin akademik kadrosu, özverili idari personeli ve öğrencilerinden alan Namık Kemal Üniversitesi halkıyla da bütünleşerek kısa sürede ülkemizin en hızlı gelişen üniversitelerinden biri olmuştur. İnşallah Namık Kemal Üniversitesi’nin adını büyük başarılarda göreceğiz.” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...