Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Basın ve Halkla İlişkiler Birimi organizasyonu çerçevesinde Kapaklı Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi öğrencilerine öğretmenleri eşliğinde, Üniversitemiz Hukuk Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi ve kampüs gezdirildi.
Fakültelerin yetkili akademisyenleri tarafından geziye katılan öğrencilere puanlar, bölümlerdeki dersler, sunulan olanaklar, derslerin müfredatları ve mezun olan öğrencilerin kariyer ve iş olanakları hakkında bilgiler verildi.
Öğrencilere ayrıca Kütüphane Daire Başkanlığı tarafından merkezi kütüphanenin kullanım olanakları anlatıldı ve üniversitemizin sunduğu sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere dair tanıtım da gerçekleşti.
Üniversite deneyimi yaşayan liseli öğrenciler ise bir gün dahi olsa böyle bir tecrübeyi yaşamış olmaktan memnuniyetlerini ifade ettiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...