Koordinatörlüğünü Doç.Dr. Cevat Aktaş' ın yaptığı Üniversitemiz Tıbbi Bilimsel Araştırma Topluluğu tarafından 15-17 Mayıs 2015 tarihleri arasında "Kansere Multidisipliner Yaklaşım" konulu I. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi düzenlenecektir. Prof.Dr. M.Gazi Yaşargil'in konuşmacı olarak katılacağı kongre, Rektörlük Konferans Salonu' nda gerçekleştirilecektir.
Afiş için tıklayınız.
Kongre programı için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...