Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinatörlüğünde Üniversiteler, iş dünyası, kamu kurum ve kuruluşlarının katılımıyla hazırlanan ve uygulamaya konulan “Türkiye Kamu- Üniversite- Sanayi İşbirliği (KÜSİ) Stratejisi Eylem Planı Toplantısı Vali Yardımcısı Tayyar Şaşmaz başkanlığında, KÜSİ Planlama ve Geliştirme Kurulu Üyelerinin katılımı ile yapıldı.
Üniversitemiz Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda KÜSİ Stratejisi Eylem Planı’nın vizyonunun “Kamu- Üniversite- Sanayi İşbirliği’ni en üst düzeyde uygulayarak ülkemizi ileri teknoloji üssü haline getirmek” genel amacı da “Üniversitemizde Kamu- Üniversite- Sanayi İşbirliğinde paydaşlar arasında sinerjiyi arttırmak, ulusal ekosistemde bu işbirliğini geliştirmek, sanayimizi rekabet gücü ve katma değeri yüksek ürünler üretebilen ileri teknoloji ağırlıklı sürdürülebilir bir yapıya kavuşturmak” olduğu kaydedildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...