Kampüste Yaşam Konulu Fotoğraf Sergisi Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’in katılımıyla Sosyal Yaşam Merkezinde açıldı.
Açılış öncesi Kampüste Yaşam” konulu fotoğraf yarışmasında ilk üçe giren eserlerin sahiplerine günün anısına ödülleri takdim edildi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek “Kampüste Yaşam” konulu fotoğraf serginin açılış kurdelesini, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. İhsan Soysal ve Prof. Dr. İsmail Yılmaz, akademisyenler ve öğrenciler ile birlikte kesti.
Fotoğraflarda öğrenciler üniversitemizin öğrencilerin akademik ve sosyal yaşamlarına göre inşa ettiği kampüsün olanakları spor, eğitim, doğa temalarıyla iç içe sunuldu.
Fotoğraf severler tarafından beğeniyle gezilen sergide “Kampüste Yaşam” konulu fotoğraf yarışmasında ödüle layık görülen ilk üç eser ile seçilen 24 fotoğraf bulunuyor.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...