Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ailesine dahil olacak yeni öğrencilerimize yönelik 27-28-29 Eylül 2021 tarihlerinde Üniversitemiz Spor Kompleksi önünde "Kampüse Hoş Geldin Etkinliği" düzenlenecektir.
27 Eylül 2021 Pazartesi günü saat 12:00’de Rektörümüz Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’in teşrifleriyle Spor Kompleksi önünde köfte ekmek ikramının da olacağı etkinliğe tüm öğrencilerimiz ve personelimiz davetlidir.
Afiş için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...