Üniversitemiz Ziraat Fakültesinden kadro alan araştırma görevlileri Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziraat Fakültesi’nin farklı bölümlerinde kadroya geçen araştırma görevlileri ile bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, üniversitemiz bünyesinde görev yapan akademisyenlerin ülkenin geleceğini inşa etmesine katkı sağladıklarını dile getirerek onları tebrik etti.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek kurulduğu günden bugüne kadar geçen kısa süreçte hızla gelişen Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’ni bu gelişmesinde akademik kodronun büyük emeği olduğuna değinerek, kadro alan akademisyenlere yeni görevlerinde başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...