Çorlu KOSGEB Müdürü Özay CEBECİ ve Başkanlık Müşaviri Nedim KARA, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e nezaket ziyaretinde bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Müdür Özay CEBECİ ve Müşavir Nedim KARA, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e görevinin hayırlı olmasını dilerken akademik çalışmalarının devamını diledi.
Karşılıklı görüş alışverişinin bulunulduğu ziyarette Rektör ŞAHİN, iyi dileklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...