Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Tekirdağ İl Temsilcisi Zeynep ŞENTOP ŞAHİN, Temsilci Yardımcısı Yasemin POLAT, Gençlik Komisyonu Başkanı Selay SELMAN ÇINIK ile Halkla İlişkiler Komisyonu Üyesi Hatice OĞUZ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Zeynep ŞENTOP ŞAHİN ve beraberindekiler, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin şehre ve bölgeye yönelik gerçekleştirdiği katkıları takip ve takdir ettiklerini belirterek Rektör ŞAHİN’e akademik ve idari çalışmalarında başarılar dilediler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, “Millet ve memleket sevdası ile şehrimize, bölgemize ve ülkemize fayda üretmek için iyiyi daha iyi nasıl yapabiliriz diye tüm gayretimizle çalışıyoruz. Üniversitemizde yıl içinde gerçekleştirdiğimiz ‘kadın çalışmaları’ faaliyetlerinde de bu böyledir” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...