Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Tekirdağ İl Başkanı Zeynep ŞENTOP ŞAHİN ve Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanı Beste EMRE GÜNGÖR, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu ve kurumlar arası iş birlikleri değerlendirildi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Şehrimizin iyiliği ve güzelliği için Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, sorumluluğunun bilincinde olarak her zaman üzerine düşeni en iyi şekilde yerine getirmek için çalışacaktır” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...