Üniversitemiz kültürel etkinlikler kapsamında Jazz Quartet Orkestrası, müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı.
Rektörlük Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konserde Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal, Türk Müziği Devlet Konservatuarı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Arda Göksu, üniversitemiz akademik ve idari personeli ile Tekirdağlı müzikseverler katıldı.
Yoğun izleyici kitlesinin takip ettiği konserde Orkestra, Jazz müziğinin eserlerini müzikseverler ile buluşturdu. “Üsküdara gideriken”, “Selvi boylum al yazmalım” şarkılarını jazz yorumuyla sunan Jazz Quartet Orkestrası müzikseverlerden tam not aldı.
Jazz Quartet Orkestrası konseri, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal’ın Orkestra adına Bahadır Çokamay’a çiçek takdimiyle son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...