Tekirdağ NKÜ Proje Ofisi Koordinatörlüğü tarafından organize edilen, Türkiye'nin ilk kez program ülkesi olarak katılacağı, Tekirdağ ilinin de uygulama alanı kapsamında yer aldığı Interreg NEXT Akdeniz Havzasında Sınır Ötesi İş Birliği Programı’nın ön hazırlık toplantısı Üniversitemizde gerçekleştirildi.
Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat TAŞAN’ın başkanlığında Rektörlük Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya, Proje Ofisi Koordinatörü Prof. Dr. Fatih KONUKCU, Proje Ofisi Koordinatör Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Duygu DOĞAN, akademisyenler ve Proje Ofisi Koordinatörlüğü personeli katıldı.
Toplantı kapsamında, Interreg NEXT Akdeniz Havzasında Sınır Ötesi İş Birliği Programı tanıtıldı. 2024 Yılı 1. Teklif Çağrısına Üniversitemiz adına başvuru yapacak yürütücüler tarafından proje sunumları gerçekleştirilerek başvuru takvimi ve dikkat edilmesi gereken konu başlıkları görüşüldü.
Toplantı, proje süreçlerinin değerlendirilmesinin ardından sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...