Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Metin Tuna Üniversitemiz’in Sürekli Eğitim Merkezi aracılığıyla “IV. Flow Sitometri ve Tarımsal Araştırmalarda Kullanımı” konulu uygulamalı bir eğitim programı düzenlemiştir.
Eğitim programına İstanbul Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Bozok Universitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Mustafa Kemal Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Celal Bayar Üniverssitesi, Namık Kemal Üniversitesi, İzzet Baysal Üniversitesi ve Tarım Bakanlığının Araştırma Enstitüleri ile Özel sektörden toplam 24 öğretim üyesi ve araştırıcı katılmıştır. Eğitim programının sonunda 24 katılımcıya sertifikaları verilmiştir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...