Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Metin Tuna Üniversitemiz’in Sürekli Eğitim Merkezi aracılığıyla 16-17 Ocak 2014 tarihleri arasında “II. Flow Sitometri ve Tarımsal Araştırmalarda Kullanımı” konulu 16 saatlik uygulamalı bir eğitim programı düzenlendi.
İki günlük eğitim programına başta İstanbul ve Ankara Üniversitesi olmak üzere ülkemizin farklı üniversite ve enstitülerinden 45 araştırmacı katıldı.
Eğitim programı süresince katılımcılara flow sitometrinin tarımda kullanıldığı alanlar ile ilgili teorik bilgiler verilerek uygulamalar yaptırılmaları sağlandı. Ayrıca eğitim programı süresince katılımcılara Üniversitemiz Tıp Fakültesi Öğretim Üyelerinden Dahili Tıp Bilimleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Burhan Turgut “Flow Sitometrinin Tıpta Kullanım Alanları” konulu teorik bir sunum gerçekleştirdi.
Eğitim programının sonunda katılımcılara sertifikaları takdim edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...