Üniversite-Sanayi işbirliğini artırmayı hedefleyen Yağ Bilimi ve Teknolojisi Derneği (YABİTED) tarafından, bitkisel yağlarla ilgili bilimsel ve teknolojik gelişmeler ile yasal düzenlemelerin tartışılacağı II. Bitkisel Yağ Kongresi 7-9 Mayıs 2015 tarihleri arasında Üniversitemiz ev sahipliğinde düzenlenecektir.
Bitkisel yağlarla ilgili araştırmalar yapan, sanayide hizmet veren ve yasal düzenleme çalışmalarını yürüten siz değerli paydaşları bir araya getirmek, kongrenin hedeflerine ulaşmasında en önemli etken olacaktır.
Kayıt, sözlü veya poster sunumları için özet gönderimi ve diğer işlemler http://www.yabitedbitkiselyagkongresi.org/2kongre adresinden yapılabilir.
Afiş için tıklayınız
Broşür için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...