Hyundai den Teknik Bilimler MYO ya Bir Adet Otomobil Hibe Edildi
29-12-2011       Otomotiv markası Hyundai yönetimi tarafından Üniversitemiz Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’na (TBMYO) bir adet Sonata marka araç hibe edildi. 

     Değirmenaltı Yerleşkesi Piramit Salonda gerçekleştirilen araç teslim töreninde konuşan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, uygulamalı eğitimin önemine işaret etti.  Hyundai ve TBMYO yönetimine de teşekkür eden Prof. Dr. Şimşek,  Hyundai gibi alanında etkili olan markalarla işbirliğine büyük önem verildiğinin altını çizdi.

     Hyundai Assan Satış Sonrasından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Önder Göker de yapığı konuşmada, eğitime destek olmaktan duydukları memnuniyeti ifade etti. Göker, bu hibe ile birlikte Üniversitemizle başlayan işbirliğinin daha da geliştirileceğini belirtti. 

     TBMYO Müdürü Doç. Dr. İsmail Yılmaz ise Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun üniversite içinde yüzde 20’lik payı olduğunu ifade ederek, okulun ISO 9001 ve uluslararası kalite belgesi Edexcel sahibi olduğunu dile getirdi. 

     Törende ayrıca Hyundai yöneticileri Önder Göker, Gülay Okçu, Tamer Tanır, Önder Özdemir, Tansel Aydık, Ahmet İnce ile TBMYO öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Erdal Kılıç’a birer plaket verildi

 

 

 


Haberler & Duyurular
Arşiv>