Fabrika ve Yönetim Ofisi Çerkezköy'de olan Hyosung İstanbul Tekstil Limited Şirketi Başkanı Güney Koreli Cheon Gyu Lee, Finansal İşler Müdürü Daeyound Kim ve İnsan Kaynakları Müdürü Ercan Tunçer Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Osman Şimşek'i makamında ziyaret etti.
Ziyaret sırasında şirketini tanıtan Lee, “Biz Namık Kemal Üniversitesi ile işbirliği yapıp, bu işbirliği kapsamında öğrencilere burs verme, staj olanağı oluşturma, fabrika gezileri ile işi yerinde görme, seminerler ile Tekstil Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Kimya Bölümü, Tekstil Teknolojileri programları öğrencilerine iş dünyasını tanıma olanaklarını oluşturmak istiyoruz. " şeklinde konuştu.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek ise böyle bir işbirliğinin yapılmasının çok faydalı olacağını, bu tür girişimlerin bölgemizdeki diğer sanayi kuruluşlarından da beklendiğini belirterek, "Benzer işbirliği teklifleri ile bölge sanayi kuruluşlarımız ile birlikte üniversite sanayi işbirliğini arzu edilen noktaya getirmeyi hedefliyoruz." dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...