Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2021-2022 Yılı Akademik Kurul Toplantısı, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’in katılımıyla gerçekleştirildi.
Hukuk Fakültesinde yapılan toplantıya Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bülent EKER, Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI, Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Nusret BEDÜK, Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Orhan KUZU ve Hukuk Fakültesi akademik personeli katıldı.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ile fakülte öğretim elemanları karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Toplantı toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...