Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından 21 Mart 2019 Perşembe günü müzikten yağlı güreşe, jimnastik gösterilerinden uçurtma şenliğine pek çok alanda gösterinin sunulacağı “Hoşgeldin Bahar” etkinliği düzenlenecektir.
Programa ulaşmak için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...