Hazine ve Maliye Bakanı Berat ALBAYRAK, Adım Adım Ekonomi Gençlik Buluşması etkinliklerinin Tekirdağ ayağında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi öğrencileri ile buluştu.
Etkinliğe Tekirdağ Milletvekilleri Çiğdem KONCAGÜL ve Mustafa YEL ile 26. Dönem Tekirdağ Milletvekili Ayşe DOĞAN, Tekirdağ Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan ÖZCAN, Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt YÜKSEL, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve Üniversitemizin öğrencileri katıldı.
Rektörlük konferans salonunda söyleşi şeklinde gerçekleşen programda, Bakan Berat ALBAYRAK, Üniversitemiz öğrencileri ile hasbıhal ederek ekonomik gündeme dair konular üzerine değerlendirmelerde bulundu.
Soru-cevap bölümünün de yer aldığı söyleşide öğrencilerimizi aydınlatan Bakan ALBAYRAK, “Gücümüzü, enerjimizi bu güzel gençliğe borçluyuz” dedikten sonra, birlik ve beraberliğe vurgu yaparak her zorlu süreçten ülkemizin güçlenerek çıktığını belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...