Tekirdağ-Marmara Ereğlisi ilçesi Sultanköy’de bulunan ENVERBEY Çiftliği işletmecisi Mehmet Murat Adakan, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Üniversitemizin çok sayıda öğrencisine burs veren ve çiftliğinde Ziraat Fakültesi öğrencilerine staj imkânı sağlayan Mehmet Murat Adakan, ENVERBEY Çiftliği ile Ziraat Fakültesi arasındaki işbirliğinin gelecekte çok daha iyi olacağını ifade etti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Üniversitemiz ve öğrencilerine olan katkılarından dolayı Mehmet Murat Adakan’a teşekkürlerini bildirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...