Tekirdağ Milletvekili ve MKYK Üyesi Mustafa YEL, Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan ÖZCAN ve Hayrabolu Belediye Başkanı Dr. Osman İNAN beraberindeki heyet ile birlikte Hayrabolu Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi AYTAÇ MORALAR’a nezaket ziyaretinde bulundular.
Ziyarette Hayrabolu Meslek Yüksekokulu’nun ileriye yönelik gerçekleştireceği projeler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulurken, Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Aytaç MORALAR ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...