Üniversitemiz Hayrabolu Meslek Yüksekokuluna yeni kayıt yaptıran öğrencilerin uyum sağlamalarını kolaylaştırmak ve üniversitenin yapısı, olanakları hakkında bilgi sahibi olmaları amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Program açılışında konuşma yapan Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Dr. Aziz Şatana “Sizleri en iyi şekilde yetiştirmek ilk amacımız. Yüksekokulumuza hoşgeldiniz” sözleriyle selamlayarak öğrencilere üniversitenin yapısı ve yüksekokuldaki bölümlerin olanaklarından bahsetti. Şatana, öğrencilere ERASMUS değişim programı, burslar, eğitim kursları, eğitim süresi, sınavlar ,kayıt yenileme ve kayıt dondurma gibi konular hakkında bilgi verdi.
Program öğrenci sorularının cevaplanmasıyla sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...