Üniversitemiz Hayrabolu Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa MİRİK, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Müdür Prof. Dr. Mustafa MİRİK, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e yeni görevinde başarılar diledi.
Rektör ŞAHİN ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, önümüzdeki süreçte gerçekleştirilecek olan projelerin destekçisi olacağını ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin yapacağı her türlü çalışmanın bölgede ve ülkede öncü, yol gösterici olması gerektiğini kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...